Gurmáni s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50022814
DIČ: 2120147744
IČ DPH: SK2120147744
Dlhá 9, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dlhá 9, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.83
Dátum vzniku: 30. 10. 2015
Základné imanie: 6,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2016
Spisová značka: Sro/107137/B
Predmet podnikania (výber): Spracovanie a úprava čaju a kávy; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gurmáni s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 262 % na 36,7 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 3,7 mil. €.

3,7 mil. €
Tržby
36,7 tis. €
Zisk
3,9 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
231,6 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
17,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 139,2 tis., 2022 3,9 tis., 2023 −11,3 tis., 2024 10,1 tis., 2025 36,7 tis.2021139,2 tis.20223,9 tis.2023−11,3 tis.202410,1 tis.202536,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,7 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,7 mil.20211,6 mil.20221,7 mil.20232,0 mil.20242,6 mil.20253,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,7 mil. € 36,7 tis. €
2024 2,6 mil. € 10,1 tis. €
2023 2,0 mil. € -11,3 tis. €
2022 1,7 mil. € 3,9 tis. €
2021 1,6 mil. € 139,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok375,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok70,3 tis. €
  • Zásoby224,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky407,5 tis. €
  • Finančné účty23,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,3 tis. €
  • Kapitálové fondy177,9 tis. €
  • Fondy zo zisku625 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,7 tis. €
  • Rezervy23,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky314,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky337,0 tis. €
  • Bankové úvery188,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gurmáni s.r.o. v konkurze?

Gurmáni s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gurmáni s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gurmáni s.r.o. tržby 3,7 mil. €.

Je firma Gurmáni s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gurmáni s.r.o. dosiahla zisk 36,7 tis. €.

Je Gurmáni s.r.o. platiteľom DPH?

Gurmáni s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gurmáni s.r.o. sídli?

Gurmáni s.r.o. má sídlo na adrese Dlhá 9, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026