Tatrapol SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50019791
DIČ: 2120153717
Kendice 443, Kendice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kendice 443, Kendice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 29. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50437/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rastislav Sosa od 29. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tatrapol SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 42,5 tis. €.

42,5 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
5,9 tis. €
Aktíva
1,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 1,0 tis., 2023 1,5 tis., 2024 8,9 tis., 2025 −4,0 tis.20217,9 tis.20221,0 tis.20231,5 tis.20248,9 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,1 tis., 2022 32,6 tis., 2023 32,1 tis., 2024 47,8 tis., 2025 42,5 tis.202130,1 tis.202232,6 tis.202332,1 tis.202447,8 tis.202542,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,5 tis. € -4,0 tis. €
2024 47,8 tis. € 8,9 tis. €
2023 32,1 tis. € 1,5 tis. €
2022 32,6 tis. € 1,0 tis. €
2021 30,1 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,5 tis. €
  • Záväzky4,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tatrapol SK s.r.o. v konkurze?

Tatrapol SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tatrapol SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tatrapol SK s.r.o. tržby 42,5 tis. €.

Je firma Tatrapol SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tatrapol SK s.r.o. vykázala stratu 4,0 tis. €.

Kde firma Tatrapol SK s.r.o. sídli?

Tatrapol SK s.r.o. má sídlo na adrese Kendice 443, Kendice, 082 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026