INVEST 11 - STORIA Trnava a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50017616
DIČ: 2120145720
IČ DPH: SK2120145720
Karloveská 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Karloveská 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.11
Dátum vzniku: 14. 10. 2015
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2016
Spisová značka: Sa/6246/B
Predmet podnikania (výber): nadobúdanie nehnuteľností vrátane príslušenstva; predaj nehnuteľností; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom nehnuteľností

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Realitný o.p.f.- 365.invest, správ. spol., a. s od 27. 8. 2021
    spoločník
  • Bc. Radko Kašiar od 16. 6. 2023
    člen predstavenstva
  • Ing. Juraj Bielik od 2. 12. 2025
    člen predstavenstva
  • Ing. Gabriel Balog od 22. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Ing. Jozef Šimovčík od 16. 6. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Ivana Kubisová od 9. 5. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 419,6 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
419,6 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
9,9 mil. €
Aktíva
3,4 mil. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
75,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 71,3 tis., 2022 136,7 tis., 2023 319,1 tis., 2024 474,0 tis., 2025 419,6 tis.202171,3 tis.2022136,7 tis.2023319,1 tis.2024474,0 tis.2025419,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,7 mil.20211,3 mil.20221,4 mil.20231,7 mil.20241,7 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 419,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 474,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 319,1 tis. €
2022 1,4 mil. € 136,7 tis. €
2021 1,3 mil. € 71,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky177,8 tis. €
  • Finančné účty2,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie21,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 mil. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie419,6 tis. €
  • Rezervy4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky92,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky90,6 tis. €
  • Bankové úvery6,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie104,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. v konkurze?

INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. tržby 1,7 mil. €.

Je firma INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. dosiahla zisk 419,6 tis. €.

Je INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. platiteľom DPH?

INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. sídli?

INVEST 11 - STORIA Trnava a. s. má sídlo na adrese Karloveská 34, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026