PURITY of LIFE service s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50009508
DIČ: 2120146369
IČ DPH: SK2120146369
Priemyselná 5/C, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 5/C, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 23. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/55890/T
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Slavko od 23. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PURITY of LIFE service s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 53,0 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 2,8 mil. €.

2,8 mil. €
Tržby
53,0 tis. €
Strata
4,9 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
604,0 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
55,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 408,4 tis., 2022 21,4 tis., 2023 5,3 tis., 2024 4,2 tis., 2025 −53,0 tis.2021408,4 tis.202221,4 tis.20235,3 tis.20244,2 tis.2025−53,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,4 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,8 mil.20212,5 mil.20222,4 mil.20232,4 mil.20242,0 mil.20252,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 mil. € -53,0 tis. €
2024 2,0 mil. € 4,2 tis. €
2023 2,4 mil. € 5,3 tis. €
2022 2,4 mil. € 21,4 tis. €
2021 2,5 mil. € 408,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok181,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky731,8 tis. €
  • Finančné účty223,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy72,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov579,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-53,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky136,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky185,6 tis. €
  • Bankové úvery210,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PURITY of LIFE service s. r. o. v konkurze?

PURITY of LIFE service s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PURITY of LIFE service s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PURITY of LIFE service s. r. o. tržby 2,8 mil. €.

Je firma PURITY of LIFE service s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PURITY of LIFE service s. r. o. vykázala stratu 53,0 tis. €.

Je PURITY of LIFE service s. r. o. platiteľom DPH?

PURITY of LIFE service s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PURITY of LIFE service s. r. o. sídli?

PURITY of LIFE service s. r. o. má sídlo na adrese Priemyselná 5/C, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026