Muscle Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50005421
DIČ: 2120144378
IČ DPH: SK2120144378
Kutuzovova 17, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kutuzovova 17, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 16. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 9. 2017
Spisová značka: Sro/106881/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Denis Garláty od 16. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Muscle Company, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 84,2 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 289,4 tis. €.

289,4 tis. €
Tržby
84,2 tis. €
Zisk
370,5 tis. €
Celkové výnosy
438,0 tis. €
Aktíva
383,5 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
55,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,9 tis., 2022 48,7 tis., 2023 139,1 tis., 2024 108,6 tis., 2025 84,2 tis.202150,9 tis.202248,7 tis.2023139,1 tis.2024108,6 tis.202584,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 198,5 tis., 2022 192,7 tis., 2023 298,5 tis., 2024 511,5 tis., 2025 289,4 tis.2021198,5 tis.2022192,7 tis.2023298,5 tis.2024511,5 tis.2025289,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 289,4 tis. € 84,2 tis. €
2024 511,5 tis. € 108,6 tis. €
2023 298,5 tis. € 139,1 tis. €
2022 192,7 tis. € 48,7 tis. €
2021 198,5 tis. € 50,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok134,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok10,8 tis. €
  • Zásoby106,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky174,3 tis. €
  • Finančné účty11,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov293,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie84,2 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky32,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Muscle Company, s.r.o. v konkurze?

Muscle Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Muscle Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Muscle Company, s.r.o. tržby 289,4 tis. €.

Je firma Muscle Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Muscle Company, s.r.o. dosiahla zisk 84,2 tis. €.

Je Muscle Company, s.r.o. platiteľom DPH?

Muscle Company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Muscle Company, s.r.o. sídli?

Muscle Company, s.r.o. má sídlo na adrese Kutuzovova 17, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026