AVENIAS Tax, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48332712
DIČ: 2120136964
IČ DPH: SK2120136964
Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 3. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2016
Spisová značka: Sro/106652/B
Predmet podnikania (výber): Daňové poradenstvo; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Vajcík od 3. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Michaela Stachová od 3. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVENIAS Tax, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 20,1 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 402,3 tis. €.

402,3 tis. €
Tržby
20,1 tis. €
Zisk
387,1 tis. €
Celkové výnosy
268,0 tis. €
Aktíva
229,2 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
36,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,7 tis., 2022 33,2 tis., 2023 34,8 tis., 2024 54,3 tis., 2025 20,1 tis.202125,7 tis.202233,2 tis.202334,8 tis.202454,3 tis.202520,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 264,4 tis., 2022 256,2 tis., 2023 356,6 tis., 2024 354,3 tis., 2025 402,3 tis.2021264,4 tis.2022256,2 tis.2023356,6 tis.2024354,3 tis.2025402,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 264,4 tis., 2022 272,4 tis., 2023 341,2 tis., 2024 371,1 tis., 2025 387,1 tis.2021264,4 tis.2022272,4 tis.2023341,2 tis.2024371,1 tis.2025387,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,4 tis., 2022 9,3 tis., 2023 9,4 tis., 2024 16,2 tis., 2025 5,9 tis.20216,4 tis.20229,3 tis.20239,4 tis.202416,2 tis.20255,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 402,3 tis. € 20,1 tis. €
2024 354,3 tis. € 54,3 tis. €
2023 356,6 tis. € 34,8 tis. €
2022 256,2 tis. € 33,2 tis. €
2021 264,4 tis. € 25,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky162,1 tis. €
  • Finančné účty105,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov203,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVENIAS Tax, s. r. o. v konkurze?

AVENIAS Tax, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVENIAS Tax, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVENIAS Tax, s. r. o. tržby 402,3 tis. €.

Je firma AVENIAS Tax, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVENIAS Tax, s. r. o. dosiahla zisk 20,1 tis. €.

Je AVENIAS Tax, s. r. o. platiteľom DPH?

AVENIAS Tax, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVENIAS Tax, s. r. o. sídli?

AVENIAS Tax, s. r. o. má sídlo na adrese Prievozská 4D, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026