Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48322598
DIČ: 2120134500
IČ DPH: SK2120134500
Budmerice 819, Budmerice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budmerice 819, Budmerice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 1. 10. 2015
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 2. 2016
Spisová značka: Sro/106588/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Dvořáková od 1. 10. 2015
    konateľspoločník
  • Pavel Dvořák od 10. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Eliška Dvořáková od 11. 7. 2019
    spoločník
  • Katarína Dvořáková od 26. 7. 2019
    spoločník
  • Krištof Dvořák od 11. 7. 2019
    spoločník
  • Žofia Dvořáková od 11. 7. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 14,9 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 95,8 tis. €.

95,8 tis. €
Tržby
14,9 tis. €
Zisk
95,8 tis. €
Celkové výnosy
265,3 tis. €
Aktíva
246,5 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
21,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 54,1 tis., 2022 16,9 tis., 2023 27,2 tis., 2024 12,4 tis., 2025 14,9 tis.202154,1 tis.202216,9 tis.202327,2 tis.202412,4 tis.202514,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 248,8 tis., 2022 220,3 tis., 2023 154,6 tis., 2024 149,2 tis., 2025 95,8 tis.2021248,8 tis.2022220,3 tis.2023154,6 tis.2024149,2 tis.202595,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,8 tis. € 14,9 tis. €
2024 149,2 tis. € 12,4 tis. €
2023 154,6 tis. € 27,2 tis. €
2022 220,3 tis. € 16,9 tis. €
2021 248,8 tis. € 54,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok145,9 tis. €
  • Zásoby97,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,6 tis. €
  • Finančné účty5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov223,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,9 tis. €
  • Rezervy515 €
  • Krátkodobé záväzky2,2 tis. €
  • Bankové úvery16,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. v konkurze?

Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. tržby 95,8 tis. €.

Je firma Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. dosiahla zisk 14,9 tis. €.

Je Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. platiteľom DPH?

Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. sídli?

Pavel Dvořák Vydavateľstvo RAK s. r. o. má sídlo na adrese Budmerice 819, Budmerice, 900 86.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026