HD Group Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48318035
DIČ: 2120137316
IČ DPH: SK2120137316
Kostolíky 350/6, Hubová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolíky 350/6, Hubová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2016
Spisová značka: Sro/64352/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Húska od 23. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HD Group Slovakia, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 304 % na 31,3 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 98,5 tis. €.

98,5 tis. €
Tržby
31,3 tis. €
Zisk
151,3 tis. €
Celkové výnosy
293,6 tis. €
Aktíva
275,2 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
39,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,1 tis., 2022 33,6 tis., 2023 17,1 tis., 2024 7,7 tis., 2025 31,3 tis.202175,1 tis.202233,6 tis.202317,1 tis.20247,7 tis.202531,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 207,6 tis., 2022 108,0 tis., 2023 109,1 tis., 2024 110,0 tis., 2025 98,5 tis.2021207,6 tis.2022108,0 tis.2023109,1 tis.2024110,0 tis.202598,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,5 tis. € 31,3 tis. €
2024 110,0 tis. € 7,7 tis. €
2023 109,1 tis. € 17,1 tis. €
2022 108,0 tis. € 33,6 tis. €
2021 207,6 tis. € 75,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky110,0 tis. €
  • Finančné účty183,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov227,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-897 €
  • Krátkodobé záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HD Group Slovakia, s. r. o. v konkurze?

HD Group Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HD Group Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HD Group Slovakia, s. r. o. tržby 98,5 tis. €.

Je firma HD Group Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HD Group Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 31,3 tis. €.

Je HD Group Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

HD Group Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HD Group Slovakia, s. r. o. sídli?

HD Group Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Kostolíky 350/6, Hubová, 034 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026