KB METAL CNC, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48308307
DIČ: 2120137426
IČ DPH: SK2120137426
J. Kollára 8/44, Mošovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Kollára 8/44, Mošovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 8. 10. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2016
Spisová značka: Sro/64416/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bohuslav Kováč od 8. 10. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KB METAL CNC, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 34,2 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 196,3 tis. €.

196,3 tis. €
Tržby
34,2 tis. €
Zisk
200,7 tis. €
Celkové výnosy
366,3 tis. €
Aktíva
282,1 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
57,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,3 tis., 2022 38,1 tis., 2023 −14,1 tis., 2024 53,2 tis., 2025 34,2 tis.202139,3 tis.202238,1 tis.2023−14,1 tis.202453,2 tis.202534,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 361,4 tis., 2022 422,8 tis., 2023 233,4 tis., 2024 222,5 tis., 2025 196,3 tis.2021361,4 tis.2022422,8 tis.2023233,4 tis.2024222,5 tis.2025196,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,3 tis. € 34,2 tis. €
2024 222,5 tis. € 53,2 tis. €
2023 233,4 tis. € -14,1 tis. €
2022 422,8 tis. € 38,1 tis. €
2021 361,4 tis. € 39,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky287,2 tis. €
  • Finančné účty77,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov241,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,2 tis. €
  • Rezervy2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky41,6 tis. €
  • Bankové úvery33,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KB METAL CNC, s.r.o. v konkurze?

KB METAL CNC, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KB METAL CNC, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KB METAL CNC, s.r.o. tržby 196,3 tis. €.

Je firma KB METAL CNC, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KB METAL CNC, s.r.o. dosiahla zisk 34,2 tis. €.

Je KB METAL CNC, s.r.o. platiteľom DPH?

KB METAL CNC, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KB METAL CNC, s.r.o. sídli?

KB METAL CNC, s.r.o. má sídlo na adrese J. Kollára 8/44, Mošovce, 038 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026