Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48303178
DIČ: 2120123368
IČ DPH: SK2120123368
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 10. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2015
Spisová značka: Sro/107417/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kamil Dorňák od 14. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Bubán od 21. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 29,8 tis. €.

29,8 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Strata
55,8 tis. €
Aktíva
42,9 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 14,8 tis., 2023 −6,7 tis., 2024 2,1 tis., 2025 −6,2 tis.202117,4 tis.202214,8 tis.2023−6,7 tis.20242,1 tis.2025−6,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,8 tis., 2022 28,1 tis., 2023 26,7 tis., 2024 34,9 tis., 2025 29,8 tis.202127,8 tis.202228,1 tis.202326,7 tis.202434,9 tis.202529,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,8 tis. € -6,2 tis. €
2024 34,9 tis. € 2,1 tis. €
2023 26,7 tis. € -6,7 tis. €
2022 28,1 tis. € 14,8 tis. €
2021 27,8 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,9 tis. €
  • Záväzky12,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. tržby 29,8 tis. €.

Je firma Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. vykázala stratu 6,2 tis. €.

Je Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. sídli?

Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026