Perun Fitness s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48293245
DIČ: 2120141562
IČ DPH: SK2120141562
Sídl. I 970, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sídl. I 970, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74
Dátum vzniku: 15. 7. 1993
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Predmet podnikania (výber): návrhy úprav interiérů a jejich realizace; (v režimu živností volných); provoz realitní kanceláře …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Nus od 5. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Perun Fitness s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 689 € a tržby jej narástli o 3 % na 323,4 tis. €.

323,4 tis. €
Tržby
689 €
Zisk
324,1 tis. €
Celkové výnosy
311,9 tis. €
Aktíva
89,5 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
39,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 967, 2023 27,6 tis., 2024 660, 2025 68920216,4 tis.2022967202327,6 tis.20246602025689
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 267,7 tis., 2022 295,9 tis., 2023 368,8 tis., 2024 313,3 tis., 2025 323,4 tis.2021267,7 tis.2022295,9 tis.2023368,8 tis.2024313,3 tis.2025323,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 323,4 tis. € 689 €
2024 313,3 tis. € 660 €
2023 368,8 tis. € 27,6 tis. €
2022 295,9 tis. € 967 €
2021 267,7 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok179,4 tis. €
  • Zásoby28,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,5 tis. €
  • Finančné účty45,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy41,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie689 €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky96,4 tis. €
  • Bankové úvery117,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Perun Fitness s. r. o. v konkurze?

Perun Fitness s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Perun Fitness s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Perun Fitness s. r. o. tržby 323,4 tis. €.

Je firma Perun Fitness s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Perun Fitness s. r. o. dosiahla zisk 689 €.

Je Perun Fitness s. r. o. platiteľom DPH?

Perun Fitness s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Perun Fitness s. r. o. sídli?

Perun Fitness s. r. o. má sídlo na adrese Sídl. I 970, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026