HOSPITALITY group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48289302
DIČ: 2120121476
IČ DPH: SK2120121476
Na Hlinách 6925/16, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Hlinách 6925/16, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 4. 9. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 4. 2018
Spisová značka: Sro/43354/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Miroslav Fulier od 11. 10. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Briš od 1. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HOSPITALITY group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 46,1 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 883,6 tis. €.

883,6 tis. €
Tržby
46,1 tis. €
Zisk
885,5 tis. €
Celkové výnosy
364,4 tis. €
Aktíva
131,4 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,0 tis., 2022 51,9 tis., 2023 47,5 tis., 2024 427, 2025 46,1 tis.2021−5,0 tis.202251,9 tis.202347,5 tis.2024427202546,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 64,5 tis., 2022 362,9 tis., 2023 649,4 tis., 2024 670,1 tis., 2025 883,6 tis.202164,5 tis.2022362,9 tis.2023649,4 tis.2024670,1 tis.2025883,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 883,6 tis. € 46,1 tis. €
2024 670,1 tis. € 427 €
2023 649,4 tis. € 47,5 tis. €
2022 362,9 tis. € 51,9 tis. €
2021 64,5 tis. € -5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok121,2 tis. €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky36,5 tis. €
  • Finančné účty204,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov79,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie46,1 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky193,6 tis. €
  • Bankové úvery23,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HOSPITALITY group s.r.o. v konkurze?

HOSPITALITY group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HOSPITALITY group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HOSPITALITY group s.r.o. tržby 883,6 tis. €.

Je firma HOSPITALITY group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HOSPITALITY group s.r.o. dosiahla zisk 46,1 tis. €.

Je HOSPITALITY group s.r.o. platiteľom DPH?

HOSPITALITY group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HOSPITALITY group s.r.o. sídli?

HOSPITALITY group s.r.o. má sídlo na adrese Na Hlinách 6925/16, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026