MK KOVO SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48285650
DIČ: 2120118506
IČ DPH: SK2120118506
Udiča 126, Udiča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Udiča 126, Udiča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/31984/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Kucej od 28. 8. 2015
    konateľspoločník
  • Vladimír Matejka od 28. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK KOVO SK s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 21,5 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 689,1 tis. €.

689,1 tis. €
Tržby
21,5 tis. €
Zisk
697,6 tis. €
Celkové výnosy
449,6 tis. €
Aktíva
104,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
41,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,7 tis., 2022 2,1 tis., 2023 1,5 tis., 2024 −3,6 tis., 2025 21,5 tis.20217,7 tis.20222,1 tis.20231,5 tis.2024−3,6 tis.202521,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 488,7 tis., 2022 507,6 tis., 2023 595,7 tis., 2024 714,1 tis., 2025 689,1 tis.2021488,7 tis.2022507,6 tis.2023595,7 tis.2024714,1 tis.2025689,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 689,1 tis. € 21,5 tis. €
2024 714,1 tis. € -3,6 tis. €
2023 595,7 tis. € 1,5 tis. €
2022 507,6 tis. € 2,1 tis. €
2021 488,7 tis. € 7,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok184,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky151,0 tis. €
  • Finančné účty114,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy38,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky340,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK KOVO SK s.r.o. v konkurze?

MK KOVO SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK KOVO SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK KOVO SK s.r.o. tržby 689,1 tis. €.

Je firma MK KOVO SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK KOVO SK s.r.o. dosiahla zisk 21,5 tis. €.

Je MK KOVO SK s.r.o. platiteľom DPH?

MK KOVO SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK KOVO SK s.r.o. sídli?

MK KOVO SK s.r.o. má sídlo na adrese Udiča 126, Udiča, 018 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026