Rossa Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48284076
DIČ: 2120124831
IČ DPH: SK2120124831
Dvojkrížna 11736/47, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvojkrížna 11736/47, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33200
Dátum vzniku: 22. 11. 1993
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/106096/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Balko od 3. 9. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rossa Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 85,6 tis. € a tržby jej klesli o 82 % na 300,2 tis. €.

300,2 tis. €
Tržby
85,6 tis. €
Zisk
300,5 tis. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,4 mil. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
59,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 77,5 tis., 2022 51,9 tis., 2023 394,7 tis., 2024 582,2 tis., 2025 85,6 tis.202177,5 tis.202251,9 tis.2023394,7 tis.2024582,2 tis.202585,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,3 tis., 2022 488,0 tis., 2023 2,2 mil., 2024 1,7 mil., 2025 300,2 tis.2021169,3 tis.2022488,0 tis.20232,2 mil.20241,7 mil.2025300,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 300,2 tis. € 85,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 582,2 tis. €
2023 2,2 mil. € 394,7 tis. €
2022 488,0 tis. € 51,9 tis. €
2021 169,3 tis. € 77,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 mil. €
  • Zásoby1,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky136,6 tis. €
  • Finančné účty97,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,6 tis. €
  • Rezervy18,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rossa Invest s. r. o. v konkurze?

Rossa Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rossa Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rossa Invest s. r. o. tržby 300,2 tis. €.

Je firma Rossa Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rossa Invest s. r. o. dosiahla zisk 85,6 tis. €.

Je Rossa Invest s. r. o. platiteľom DPH?

Rossa Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rossa Invest s. r. o. sídli?

Rossa Invest s. r. o. má sídlo na adrese Dvojkrížna 11736/47, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026