A.V.A. Company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48274305
DIČ: 2120125260
Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 14. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/105703/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Arya Lashkari od 10. 7. 2019
    konateľ
  • Ava Lashkari od 26. 4. 2018
    konateľ
  • Leila Ahadi od 6. 11. 2018
    konateľ
  • Shahrooz Lashkari od 14. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A.V.A. Company s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 6,7 tis. €.

6,7 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
150,8 tis. €
Aktíva
63,1 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 2,0 tis., 2023 2,6 tis., 2024 4,2 tis., 2025 4,9 tis.20217,3 tis.20222,0 tis.20232,6 tis.20244,2 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,6 tis., 2022 5,5 tis., 2023 5,3 tis., 2024 6,0 tis., 2025 6,7 tis.20219,6 tis.20225,5 tis.20235,3 tis.20246,0 tis.20256,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,7 tis. € 4,9 tis. €
2024 6,0 tis. € 4,2 tis. €
2023 5,3 tis. € 2,6 tis. €
2022 5,5 tis. € 2,0 tis. €
2021 9,6 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,1 tis. €
  • Záväzky87,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A.V.A. Company s.r.o. v konkurze?

A.V.A. Company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A.V.A. Company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A.V.A. Company s.r.o. tržby 6,7 tis. €.

Je firma A.V.A. Company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A.V.A. Company s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Kde firma A.V.A. Company s.r.o. sídli?

A.V.A. Company s.r.o. má sídlo na adrese Doležalova 3424/15C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026