MAGNOLIA SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48270750
DIČ: 2120109915
IČ DPH: SK2120109915
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 13. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/124344/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Tsvetanova od 7. 7. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MAGNOLIA SK s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 20 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 82 % na 96,3 tis. €.

96,3 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
38,8 tis. €
Aktíva
29,1 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 3,8 tis., 2021 2,2 tis., 2022 1,7 tis., 2023 2,1 tis., 2024 2,5 tis.20203,8 tis.20212,2 tis.20221,7 tis.20232,1 tis.20242,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 35,1 tis., 2021 52,0 tis., 2022 63,9 tis., 2023 53,0 tis., 2024 96,3 tis.202035,1 tis.202152,0 tis.202263,9 tis.202353,0 tis.202496,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 96,3 tis. € 2,5 tis. €
2023 53,0 tis. € 2,1 tis. €
2022 63,9 tis. € 1,7 tis. €
2021 52,0 tis. € 2,2 tis. €
2020 35,1 tis. € 3,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie29,1 tis. €
  • Záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGNOLIA SK s.r.o. v konkurze?

MAGNOLIA SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGNOLIA SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MAGNOLIA SK s.r.o. tržby 96,3 tis. €.

Je firma MAGNOLIA SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MAGNOLIA SK s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je MAGNOLIA SK s.r.o. platiteľom DPH?

MAGNOLIA SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGNOLIA SK s.r.o. sídli?

MAGNOLIA SK s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026