FOOD UNION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48266833
DIČ: 2120116988
IČ DPH: SK2120116988
Veľký Lég 1412, Lehnice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Lég 1412, Lehnice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 4322
Dátum vzniku: 5. 3. 1993
Základné imanie: 150,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 25. 3. 2016
Predmet podnikania (výber): výroba kakaa a výrobkov z kakaa; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Papp od 11. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FOOD UNION, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 224,8 tis. €.

224,8 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
349,7 tis. €
Celkové výnosy
5,5 mil. €
Aktíva
36,9 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 2,4 tis., 2023 3,3 tis., 2024 3,4 tis., 2025 3,5 tis.20215,5 tis.20222,4 tis.20233,3 tis.20243,4 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 309,1 tis., 2022 204,1 tis., 2023 283,4 tis., 2024 326,3 tis., 2025 224,8 tis.2021309,1 tis.2022204,1 tis.2023283,4 tis.2024326,3 tis.2025224,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 224,8 tis. € 3,5 tis. €
2024 326,3 tis. € 3,4 tis. €
2023 283,4 tis. € 3,3 tis. €
2022 204,1 tis. € 2,4 tis. €
2021 309,1 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,8 mil. €
  • Zásoby595,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,4 tis. €
  • Finančné účty42,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,5 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FOOD UNION, s.r.o. v konkurze?

FOOD UNION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FOOD UNION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FOOD UNION, s.r.o. tržby 224,8 tis. €.

Je firma FOOD UNION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FOOD UNION, s.r.o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je FOOD UNION, s.r.o. platiteľom DPH?

FOOD UNION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FOOD UNION, s.r.o. sídli?

FOOD UNION, s.r.o. má sídlo na adrese Veľký Lég 1412, Lehnice, 930 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026