Podmesahrat.sk s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48251551
DIČ: 2120114777
IČ DPH: SK2120114777
Andreja Mráza 17, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Andreja Mráza 17, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 19. 8. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2023
Spisová značka: Sro/105767/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Roman Demčišák od 25. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Zuzana Okasová od 25. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Podmesahrat.sk s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 18,4 tis. €.

18,4 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Zisk
11,1 tis. €
Aktíva
9,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 212, 2023 200, 2024 2,6 tis., 2025 1,4 tis.20212,0 tis.2022212202320020242,6 tis.20251,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,0 tis., 2022 7,5 tis., 2023 9,5 tis., 2024 23,4 tis., 2025 18,4 tis.202110,0 tis.20227,5 tis.20239,5 tis.202423,4 tis.202518,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 18,4 tis. € 1,4 tis. €
2024 23,4 tis. € 2,6 tis. €
2023 9,5 tis. € 200 €
2022 7,5 tis. € 212 €
2021 10,0 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,3 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Podmesahrat.sk s. r. o. v konkurze?

Podmesahrat.sk s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Podmesahrat.sk s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Podmesahrat.sk s. r. o. tržby 18,4 tis. €.

Je firma Podmesahrat.sk s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Podmesahrat.sk s. r. o. dosiahla zisk 1,4 tis. €.

Je Podmesahrat.sk s. r. o. platiteľom DPH?

Podmesahrat.sk s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Podmesahrat.sk s. r. o. sídli?

Podmesahrat.sk s. r. o. má sídlo na adrese Andreja Mráza 17, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026