Wurczell Zámočníctvo s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48230944
DIČ: 2120098387
IČ DPH: SK2120098387
Kráľovičove Kračany 1, Kráľovičove Kračany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kráľovičove Kračany 1, Kráľovičove Kračany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 8. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 9. 2015
Spisová značka: Sro/36104/T
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bernadett Fábianffy od 8. 7. 2015
    konateľspoločník
  • Zoltán Wurczell od 8. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wurczell Zámočníctvo s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 98 % na 95 € a tržby jej klesli o 44 % na 111,2 tis. €.

111,2 tis. €
Tržby
95 €
Zisk
188,5 tis. €
Aktíva
92,8 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,6 tis., 2022 18,1 tis., 2023 3,5 tis., 2024 5,9 tis., 2025 95202120,6 tis.202218,1 tis.20233,5 tis.20245,9 tis.202595
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 377,5 tis., 2022 160,9 tis., 2023 175,7 tis., 2024 197,3 tis., 2025 111,2 tis.2021377,5 tis.2022160,9 tis.2023175,7 tis.2024197,3 tis.2025111,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,2 tis. € 95 €
2024 197,3 tis. € 5,9 tis. €
2023 175,7 tis. € 3,5 tis. €
2022 160,9 tis. € 18,1 tis. €
2021 377,5 tis. € 20,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie92,8 tis. €
  • Záväzky95,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wurczell Zámočníctvo s.r.o. v konkurze?

Wurczell Zámočníctvo s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wurczell Zámočníctvo s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wurczell Zámočníctvo s.r.o. tržby 111,2 tis. €.

Je firma Wurczell Zámočníctvo s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wurczell Zámočníctvo s.r.o. dosiahla zisk 95 €.

Je Wurczell Zámočníctvo s.r.o. platiteľom DPH?

Wurczell Zámočníctvo s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wurczell Zámočníctvo s.r.o. sídli?

Wurczell Zámočníctvo s.r.o. má sídlo na adrese Kráľovičove Kračany 1, Kráľovičove Kračany, 930 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026