ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48228150
DIČ: 2120096264
Ľ. Štúra 979/18, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ľ. Štúra 979/18, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 011
Dátum vzniku: 20. 4. 2005
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/28320/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Bohdan Longauer od 20. 8. 2021
    konateľspoločník
  • MDDr. Roman Longauer od 30. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 49 % na 100,7 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 620,6 tis. €.

620,6 tis. €
Tržby
100,7 tis. €
Zisk
624,4 tis. €
Celkové výnosy
342,7 tis. €
Aktíva
220,3 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
69,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 68,5 tis., 2022 157,0 tis., 2023 135,6 tis., 2024 195,7 tis., 2025 100,7 tis.202168,5 tis.2022157,0 tis.2023135,6 tis.2024195,7 tis.2025100,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,3 tis., 2022 350,0 tis., 2023 338,2 tis., 2024 562,3 tis., 2025 620,6 tis.2021163,3 tis.2022350,0 tis.2023338,2 tis.2024562,3 tis.2025620,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 620,6 tis. € 100,7 tis. €
2024 562,3 tis. € 195,7 tis. €
2023 338,2 tis. € 135,6 tis. €
2022 350,0 tis. € 157,0 tis. €
2021 163,3 tis. € 68,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok180,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,8 tis. €
  • Finančné účty89,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov113,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie100,7 tis. €
  • Rezervy9,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky81,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. v konkurze?

ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. tržby 620,6 tis. €.

Je firma ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. dosiahla zisk 100,7 tis. €.

Kde firma ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. sídli?

ZUBNÉ AMBULANCIE LONGAUER, s.r.o. má sídlo na adrese Ľ. Štúra 979/18, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026