Best Slovakia Travel s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48206407
DIČ: 2120089543
IČ DPH: SK2120089543
Námestie SNP 74/28, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 74/28, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.29
Dátum vzniku: 19. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2016
Spisová značka: Sro/28233/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Gazdík od 11. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť Best Slovakia Travel s.r.o. v roku 2022 zvýšila stratu na 9,9 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 109,5 tis. €.

109,5 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Strata
62,5 tis. €
Aktíva
-10,0 tis. €
Vlastné imanie
116 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 7,3 tis., 2019 6,0 tis., 2020 14,1 tis., 2021 −196, 2022 −9,9 tis.20187,3 tis.20196,0 tis.202014,1 tis.2021−1962022−9,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 98,3 tis., 2019 81,7 tis., 2020 94,9 tis., 2021 95,4 tis., 2022 109,5 tis.201898,3 tis.201981,7 tis.202094,9 tis.202195,4 tis.2022109,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 109,5 tis. € -9,9 tis. €
2021 95,4 tis. € -196 €
2020 94,9 tis. € 14,1 tis. €
2019 81,7 tis. € 6,0 tis. €
2018 98,3 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie-10,0 tis. €
  • Záväzky72,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Best Slovakia Travel s.r.o. v konkurze?

Best Slovakia Travel s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Best Slovakia Travel s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala Best Slovakia Travel s.r.o. tržby 109,5 tis. €.

Je firma Best Slovakia Travel s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 Best Slovakia Travel s.r.o. vykázala stratu 9,9 tis. €.

Je Best Slovakia Travel s.r.o. platiteľom DPH?

Best Slovakia Travel s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Best Slovakia Travel s.r.o. sídli?

Best Slovakia Travel s.r.o. má sídlo na adrese Námestie SNP 74/28, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026