TAX-IN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48197785
DIČ: 2120086067
Okružná 884/72, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 884/72, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 17. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/31612/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Júlia Šlosárová od 17. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAX-IN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 96 % na 469 € a tržby jej narástli o 61 % na 34,1 tis. €.

34,1 tis. €
Tržby
469 €
Zisk
12,7 tis. €
Aktíva
10,4 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,9 tis., 2022 4,5 tis., 2023 3,9 tis., 2024 239, 2025 46920216,9 tis.20224,5 tis.20233,9 tis.20242392025469
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,0 tis., 2022 37,6 tis., 2023 32,0 tis., 2024 21,2 tis., 2025 34,1 tis.202142,0 tis.202237,6 tis.202332,0 tis.202421,2 tis.202534,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,1 tis. € 469 €
2024 21,2 tis. € 239 €
2023 32,0 tis. € 3,9 tis. €
2022 37,6 tis. € 4,5 tis. €
2021 42,0 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,4 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAX-IN s.r.o. v konkurze?

TAX-IN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAX-IN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAX-IN s.r.o. tržby 34,1 tis. €.

Je firma TAX-IN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAX-IN s.r.o. dosiahla zisk 469 €.

Kde firma TAX-IN s.r.o. sídli?

TAX-IN s.r.o. má sídlo na adrese Okružná 884/72, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026