P.U. Kešostav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48195294
DIČ: 2120098442
IČ DPH: SK2120098442
Svrčinovec 297, Svrčinovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svrčinovec 297, Svrčinovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2026
Spisová značka: Sro/63966/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Urbánek od 1. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P.U. Kešostav s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 76 % na 3,9 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 155,8 tis. €.

155,8 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
65,4 tis. €
Aktíva
22,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,6 tis., 2022 1,4 tis., 2023 1,5 tis., 2024 2,2 tis., 2025 3,9 tis.2021−1,6 tis.20221,4 tis.20231,5 tis.20242,2 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,8 tis., 2022 123,8 tis., 2023 162,4 tis., 2024 180,2 tis., 2025 155,8 tis.2021158,8 tis.2022123,8 tis.2023162,4 tis.2024180,2 tis.2025155,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 155,8 tis. € 3,9 tis. €
2024 180,2 tis. € 2,2 tis. €
2023 162,4 tis. € 1,5 tis. €
2022 123,8 tis. € 1,4 tis. €
2021 158,8 tis. € -1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,8 tis. €
  • Záväzky42,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P.U. Kešostav s.r.o. v konkurze?

P.U. Kešostav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P.U. Kešostav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P.U. Kešostav s.r.o. tržby 155,8 tis. €.

Je firma P.U. Kešostav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P.U. Kešostav s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je P.U. Kešostav s.r.o. platiteľom DPH?

P.U. Kešostav s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P.U. Kešostav s.r.o. sídli?

P.U. Kešostav s.r.o. má sídlo na adrese Svrčinovec 297, Svrčinovec, 023 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026