Plechové strechy, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48186741
DIČ: 2120099740
IČ DPH: SK2120099740
Hlavná ulica 196/14, Boleráz

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná ulica 196/14, Boleráz Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.41
Dátum vzniku: 15. 7. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 2015
Spisová značka: Sro/36129/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Adam Kyselica od 15. 7. 2015
    konateľspoločník
  • Roman Petranský od 15. 7. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Plechové strechy, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 454,3 tis. €.

454,3 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
454,5 tis. €
Celkové výnosy
76,6 tis. €
Aktíva
54,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 36,4 tis., 2022 26,0 tis., 2023 9,6 tis., 2024 4,6 tis., 2025 4,3 tis.202136,4 tis.202226,0 tis.20239,6 tis.20244,6 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 583,9 tis., 2022 516,8 tis., 2023 540,0 tis., 2024 526,5 tis., 2025 454,3 tis.2021583,9 tis.2022516,8 tis.2023540,0 tis.2024526,5 tis.2025454,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 454,3 tis. € 4,3 tis. €
2024 526,5 tis. € 4,6 tis. €
2023 540,0 tis. € 9,6 tis. €
2022 516,8 tis. € 26,0 tis. €
2021 583,9 tis. € 36,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,2 tis. €
  • Zásoby25,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,7 tis. €
  • Finančné účty36,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy250 €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov44,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,3 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Plechové strechy, s.r.o. v konkurze?

Plechové strechy, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Plechové strechy, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Plechové strechy, s.r.o. tržby 454,3 tis. €.

Je firma Plechové strechy, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Plechové strechy, s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je Plechové strechy, s.r.o. platiteľom DPH?

Plechové strechy, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Plechové strechy, s.r.o. sídli?

Plechové strechy, s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná ulica 196/14, Boleráz, 919 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026