PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 48179108
DIČ: 2120073967
Dubina 582/12, Hranovnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dubina 582/12, Hranovnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.31
Dátum vzniku: 29. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/31542/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Danka Diabelková od 29. 5. 2015
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila zisk o 11 % na 4,1 tis. € a tržby jej klesli o 33 % na 26,4 tis. €.

26,4 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
32,0 tis. €
Aktíva
31,6 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 2,8 tis., 2023 2,4 tis., 2024 3,7 tis., 2025 4,1 tis.20211,7 tis.20222,8 tis.20232,4 tis.20243,7 tis.20254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,2 tis., 2022 20,8 tis., 2023 30,2 tis., 2024 39,2 tis., 2025 26,4 tis.202120,2 tis.202220,8 tis.202330,2 tis.202439,2 tis.202526,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,4 tis. € 4,1 tis. €
2024 39,2 tis. € 3,7 tis. €
2023 30,2 tis. € 2,4 tis. €
2022 20,8 tis. € 2,8 tis. €
2021 20,2 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,6 tis. €
  • Záväzky453 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii v konkurze?

PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii tržby 26,4 tis. €.

Je firma PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Kde firma PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii sídli?

PNEUCENTRUM s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Dubina 582/12, Hranovnica, 059 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026