ICE’N’GO! Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48176524
DIČ: 2120079346
IČ DPH: SK2120079346
Riečna 192, Malý Cetín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Riečna 192, Malý Cetín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 29. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2016
Spisová značka: Sro/39279/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Teodor Baláži od 24. 7. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 662 € a tržby jej klesli o 91 % na 50,6 tis. €.

50,6 tis. €
Tržby
662 €
Zisk
295,7 tis. €
Celkové výnosy
183,4 tis. €
Aktíva
67,6 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 293, 2022 31,3 tis., 2023 32,3 tis., 2024 9,2 tis., 2025 6622021293202231,3 tis.202332,3 tis.20249,2 tis.2025662
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 314,5 tis., 2022 384,6 tis., 2023 410,4 tis., 2024 555,0 tis., 2025 50,6 tis.2021314,5 tis.2022384,6 tis.2023410,4 tis.2024555,0 tis.202550,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,6 tis. € 662 €
2024 555,0 tis. € 9,2 tis. €
2023 410,4 tis. € 32,3 tis. €
2022 384,6 tis. € 31,3 tis. €
2021 314,5 tis. € 293 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok63,6 tis. €
  • Zásoby30,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky67,7 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy12,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie662 €
  • Dlhodobé záväzky16,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,8 tis. €
  • Bankové úvery90,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. v konkurze?

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. tržby 50,6 tis. €.

Je firma ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 662 €.

Je ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. sídli?

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Riečna 192, Malý Cetín, 951 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026