Chudnutie - zdravá strava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48170721
DIČ: 2120089433
Konventná 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/104268/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Barbora Gamanová od 8. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chudnutie - zdravá strava s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 27,9 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 36,2 tis. €.

36,2 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Zisk
43,0 tis. €
Aktíva
34,9 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 −25,6 tis., 2023 434, 2024 1,6 tis., 2025 27,9 tis.20214,9 tis.2022−25,6 tis.202343420241,6 tis.202527,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,6 tis., 2022 814, 2023 18,5 tis., 2024 29,5 tis., 2025 36,2 tis.202199,6 tis.2022814202318,5 tis.202429,5 tis.202536,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,2 tis. € 27,9 tis. €
2024 29,5 tis. € 1,6 tis. €
2023 18,5 tis. € 434 €
2022 814 € -25,6 tis. €
2021 99,6 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,9 tis. €
  • Záväzky8,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chudnutie - zdravá strava s.r.o. v konkurze?

Chudnutie - zdravá strava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chudnutie - zdravá strava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chudnutie - zdravá strava s.r.o. tržby 36,2 tis. €.

Je firma Chudnutie - zdravá strava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chudnutie - zdravá strava s.r.o. dosiahla zisk 27,9 tis. €.

Kde firma Chudnutie - zdravá strava s.r.o. sídli?

Chudnutie - zdravá strava s.r.o. má sídlo na adrese Konventná 7, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026