Účtovníctvo - MADO II., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48167380
DIČ: 2120091578
Holíčska 3138/20, Bratislava-Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Holíčska 3138/20, Bratislava-Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 26. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/104233/B
Predmet podnikania (výber): Vedenia účtovníctva; Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Döményová od 26. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 5 % na 17,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 40,4 tis. €.

40,4 tis. €
Tržby
17,3 tis. €
Zisk
33,1 tis. €
Aktíva
22,8 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 13,5 tis., 2021 8,8 tis., 2022 3,8 tis., 2023 16,5 tis., 2024 17,3 tis.202013,5 tis.20218,8 tis.20223,8 tis.202316,5 tis.202417,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 49,7 tis., 2021 35,1 tis., 2022 29,6 tis., 2023 43,1 tis., 2024 40,4 tis.202049,7 tis.202135,1 tis.202229,6 tis.202343,1 tis.202440,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 40,4 tis. € 17,3 tis. €
2023 43,1 tis. € 16,5 tis. €
2022 29,6 tis. € 3,8 tis. €
2021 35,1 tis. € 8,8 tis. €
2020 49,7 tis. € 13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie22,8 tis. €
  • Záväzky10,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. v konkurze?

Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. tržby 40,4 tis. €.

Je firma Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. dosiahla zisk 17,3 tis. €.

Kde firma Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. sídli?

Účtovníctvo - MADO II., s. r. o. má sídlo na adrese Holíčska 3138/20, Bratislava-Petržalka, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026