Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48167240
DIČ: 2120067609
IČ DPH: SK2120067609
Hlavná 154, Raslavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 154, Raslavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 15. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2015
Spisová značka: Sro/31502/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Makovický od 1. 9. 2024
    konateľ
  • Obec Raslavice od 1. 9. 2022
    spoločník
  • Ing. Vladimír Droblienka od 3. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Marek Saloky od 3. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Dávid Baláž od 3. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Peter Saloky od 3. 1. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. v roku 2025 znížila stratu o 69 % na 22,1 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 419,8 tis. €.

419,8 tis. €
Tržby
22,1 tis. €
Strata
591,2 tis. €
Celkové výnosy
216,8 tis. €
Aktíva
159,9 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť
41,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,4 tis., 2022 −15,4 tis., 2023 233,9 tis., 2024 −71,6 tis., 2025 −22,1 tis.202127,4 tis.2022−15,4 tis.2023233,9 tis.2024−71,6 tis.2025−22,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 624,8 tis., 2022 747,2 tis., 2023 1,2 mil., 2024 363,6 tis., 2025 419,8 tis.2021624,8 tis.2022747,2 tis.20231,2 mil.2024363,6 tis.2025419,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 419,8 tis. € -22,1 tis. €
2024 363,6 tis. € -71,6 tis. €
2023 1,2 mil. € 233,9 tis. €
2022 747,2 tis. € -15,4 tis. €
2021 624,8 tis. € 27,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,9 tis. €
  • Zásoby572 €
  • Krátkodobé pohľadávky47,4 tis. €
  • Finančné účty153,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku629 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov176,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-22,1 tis. €
  • Rezervy18,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. v konkurze?

Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. tržby 419,8 tis. €.

Je firma Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. vykázala stratu 22,1 tis. €.

Je Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. platiteľom DPH?

Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. sídli?

Obecné služby Raslavice, s. r. o., r. s. p. má sídlo na adrese Hlavná 154, Raslavice, 086 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026