NAHRAJME. TO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48166791
DIČ: 2120098662
IČ DPH: SK2120098662
Bezekova 25A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bezekova 25A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 17. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/104662/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť; Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Dubovský od 17. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NAHRAJME. TO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 303 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 78 % na 8,9 tis. €.

8,9 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
15,5 tis. €
Aktíva
14,7 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 1,5 tis., 2023 642, 2024 1,5 tis., 2025 6,0 tis.20211,3 tis.20221,5 tis.202364220241,5 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 tis., 2022 13,2 tis., 2023 19,2 tis., 2024 5,0 tis., 2025 8,9 tis.20218,9 tis.202213,2 tis.202319,2 tis.20245,0 tis.20258,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,9 tis. € 6,0 tis. €
2024 5,0 tis. € 1,5 tis. €
2023 19,2 tis. € 642 €
2022 13,2 tis. € 1,5 tis. €
2021 8,9 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,7 tis. €
  • Záväzky784 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NAHRAJME. TO s. r. o. v konkurze?

NAHRAJME. TO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NAHRAJME. TO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NAHRAJME. TO s. r. o. tržby 8,9 tis. €.

Je firma NAHRAJME. TO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NAHRAJME. TO s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je NAHRAJME. TO s. r. o. platiteľom DPH?

NAHRAJME. TO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NAHRAJME. TO s. r. o. sídli?

NAHRAJME. TO s. r. o. má sídlo na adrese Bezekova 25A, Bratislava, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026