Centrum ústneho zdravia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48153010
DIČ: 2120064419
Dolná 46, Modra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná 46, Modra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 7. 5. 2015
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/103965/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Kováč od 7. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Centrum ústneho zdravia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 308 % na 57,9 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 156,0 tis. €.

156,0 tis. €
Tržby
57,9 tis. €
Zisk
88,3 tis. €
Aktíva
65,7 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 2,2 tis., 2023 11,9 tis., 2024 14,2 tis., 2025 57,9 tis.20213,1 tis.20222,2 tis.202311,9 tis.202414,2 tis.202557,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,4 tis., 2022 74,8 tis., 2023 91,8 tis., 2024 99,9 tis., 2025 156,0 tis.202175,4 tis.202274,8 tis.202391,8 tis.202499,9 tis.2025156,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 156,0 tis. € 57,9 tis. €
2024 99,9 tis. € 14,2 tis. €
2023 91,8 tis. € 11,9 tis. €
2022 74,8 tis. € 2,2 tis. €
2021 75,4 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie65,7 tis. €
  • Záväzky22,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Centrum ústneho zdravia s. r. o. v konkurze?

Centrum ústneho zdravia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Centrum ústneho zdravia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Centrum ústneho zdravia s. r. o. tržby 156,0 tis. €.

Je firma Centrum ústneho zdravia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Centrum ústneho zdravia s. r. o. dosiahla zisk 57,9 tis. €.

Kde firma Centrum ústneho zdravia s. r. o. sídli?

Centrum ústneho zdravia s. r. o. má sídlo na adrese Dolná 46, Modra, 900 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026