Siemens Healthcare s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48146676
DIČ: 2120074869
IČ DPH: SK2120074869
Lamačská cesta 3/B, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lamačská cesta 3/B, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.10
Dátum vzniku: 8. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2015
Spisová značka: Sro/103968/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Siemens Healthcare s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 14,0 mil. € a tržby jej narástli o 15 % na 183,5 mil. €.

183,5 mil. €
Tržby
14,0 mil. €
Zisk
183,3 mil. €
Celkové výnosy
53,1 mil. €
Aktíva
18,8 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
48,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,7 mil., 2023 8,1 mil., 2024 13,3 mil., 2025 14,0 mil.20213,6 mil.20224,7 mil.20238,1 mil.202413,3 mil.202514,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,0 mil., 2022 67,4 mil., 2023 108,0 mil., 2024 159,6 mil., 2025 183,5 mil.202155,0 mil.202267,4 mil.2023108,0 mil.2024159,6 mil.2025183,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 183,5 mil. € 14,0 mil. €
2024 159,6 mil. € 13,3 mil. €
2023 108,0 mil. € 8,1 mil. €
2022 67,4 mil. € 4,7 mil. €
2021 55,0 mil. € 3,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,7 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,9 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,3 tis. €
  • Zásoby23,4 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky5,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie912,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy985,5 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,0 mil. €
  • Rezervy13,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky274,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie5,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Siemens Healthcare s. r. o. v konkurze?

Siemens Healthcare s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Siemens Healthcare s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Siemens Healthcare s. r. o. tržby 183,5 mil. €.

Je firma Siemens Healthcare s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Siemens Healthcare s. r. o. dosiahla zisk 14,0 mil. €.

Je Siemens Healthcare s. r. o. platiteľom DPH?

Siemens Healthcare s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Siemens Healthcare s. r. o. sídli?

Siemens Healthcare s. r. o. má sídlo na adrese Lamačská cesta 3/B, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026