IBA Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48143740
DIČ: 2120059711
IČ DPH: SK2120059711
Panónska cesta 3604/17, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 3604/17, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 24. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2016
Spisová značka: Sro/103722/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Aleš Hojka od 24. 4. 2015
    konateľ
  • IBA Group a.s. od 7. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IBA Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 560 % na 4,8 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 511,7 tis. €.

511,7 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
379,2 tis. €
Celkové výnosy
361,1 tis. €
Aktíva
127,6 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
49,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,3 tis., 2022 1,8 tis., 2023 1,8 tis., 2024 723, 2025 4,8 tis.20219,3 tis.20221,8 tis.20231,8 tis.202472320254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 396,8 tis., 2022 329,5 tis., 2023 370,6 tis., 2024 375,9 tis., 2025 511,7 tis.2021396,8 tis.2022329,5 tis.2023370,6 tis.2024375,9 tis.2025511,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 511,7 tis. € 4,8 tis. €
2024 375,9 tis. € 723 €
2023 370,6 tis. € 1,8 tis. €
2022 329,5 tis. € 1,8 tis. €
2021 396,8 tis. € 9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky165,9 tis. €
  • Finančné účty195,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,8 tis. €
  • Rezervy4,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky222,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IBA Slovakia s.r.o. v konkurze?

IBA Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IBA Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IBA Slovakia s.r.o. tržby 511,7 tis. €.

Je firma IBA Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IBA Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Je IBA Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

IBA Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IBA Slovakia s.r.o. sídli?

IBA Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Panónska cesta 3604/17, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026