INVEST LEVICE 2 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48132047
DIČ: 2120053463
IČ DPH: SK2120053463
Rybáreň 6837/4, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybáreň 6837/4, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 21. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/38737/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Miroslav Santus od 21. 4. 2015
    konateľ
  • M&L Reality a.s. od 29. 10. 2022
    spoločník
  • VF Group a.s. od 12. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST LEVICE 2 s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 20,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 31,9 tis. €.

31,9 tis. €
Tržby
20,7 tis. €
Zisk
192,5 tis. €
Aktíva
104,6 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,8 tis., 2022 28,2 tis., 2023 20,3 tis., 2024 17,3 tis., 2025 20,7 tis.202118,8 tis.202228,2 tis.202320,3 tis.202417,3 tis.202520,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,4 tis., 2022 44,0 tis., 2023 31,9 tis., 2024 27,1 tis., 2025 31,9 tis.202128,4 tis.202244,0 tis.202331,9 tis.202427,1 tis.202531,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,9 tis. € 20,7 tis. €
2024 27,1 tis. € 17,3 tis. €
2023 31,9 tis. € 20,3 tis. €
2022 44,0 tis. € 28,2 tis. €
2021 28,4 tis. € 18,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie104,6 tis. €
  • Záväzky88,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST LEVICE 2 s.r.o. v konkurze?

INVEST LEVICE 2 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST LEVICE 2 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST LEVICE 2 s.r.o. tržby 31,9 tis. €.

Je firma INVEST LEVICE 2 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST LEVICE 2 s.r.o. dosiahla zisk 20,7 tis. €.

Je INVEST LEVICE 2 s.r.o. platiteľom DPH?

INVEST LEVICE 2 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST LEVICE 2 s.r.o. sídli?

INVEST LEVICE 2 s.r.o. má sídlo na adrese Rybáreň 6837/4, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026