Imedia Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48130575
DIČ: 2120053265
IČ DPH: SK2120053265
Švabinského 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švabinského 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 22. 4. 2015
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2015
Spisová značka: Sro/103649/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Tomáš Večera od 22. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Imedia Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,3 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 58,7 tis. €.

58,7 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
208,1 tis. €
Aktíva
188,8 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 4,2 tis., 2023 2,8 tis., 2024 −8,1 tis., 2025 9,3 tis.20212,2 tis.20224,2 tis.20232,8 tis.2024−8,1 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,6 tis., 2022 57,4 tis., 2023 58,7 tis., 2024 49,9 tis., 2025 58,7 tis.202157,6 tis.202257,4 tis.202358,7 tis.202449,9 tis.202558,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,7 tis. € 9,3 tis. €
2024 49,9 tis. € -8,1 tis. €
2023 58,7 tis. € 2,8 tis. €
2022 57,4 tis. € 4,2 tis. €
2021 57,6 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie188,8 tis. €
  • Záväzky19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Imedia Slovakia s.r.o. v konkurze?

Imedia Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Imedia Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Imedia Slovakia s.r.o. tržby 58,7 tis. €.

Je firma Imedia Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Imedia Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je Imedia Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Imedia Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Imedia Slovakia s.r.o. sídli?

Imedia Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Švabinského 1, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026