MEDMA CARE spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48128261
DIČ: 2120089411
K Horánskej Studni 3553/44, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: K Horánskej Studni 3553/44, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 2. 6. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/104381/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Martin Matejka od 2. 6. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDMA CARE spol. s r. o. v roku 2025 znížila zisk o 34 % na 108,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 360,2 tis. €.

360,2 tis. €
Tržby
108,2 tis. €
Zisk
360,7 tis. €
Celkové výnosy
253,3 tis. €
Aktíva
113,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
60,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 85,8 tis., 2022 114,9 tis., 2023 146,2 tis., 2024 163,3 tis., 2025 108,2 tis.202185,8 tis.2022114,9 tis.2023146,2 tis.2024163,3 tis.2025108,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 245,4 tis., 2022 238,9 tis., 2023 317,2 tis., 2024 343,9 tis., 2025 360,2 tis.2021245,4 tis.2022238,9 tis.2023317,2 tis.2024343,9 tis.2025360,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 360,2 tis. € 108,2 tis. €
2024 343,9 tis. € 163,3 tis. €
2023 317,2 tis. € 146,2 tis. €
2022 238,9 tis. € 114,9 tis. €
2021 245,4 tis. € 85,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,3 tis. €
  • Finančné účty124,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie108,2 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky49,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky12,8 tis. €
  • Bankové úvery75,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDMA CARE spol. s r. o. v konkurze?

MEDMA CARE spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDMA CARE spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDMA CARE spol. s r. o. tržby 360,2 tis. €.

Je firma MEDMA CARE spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDMA CARE spol. s r. o. dosiahla zisk 108,2 tis. €.

Kde firma MEDMA CARE spol. s r. o. sídli?

MEDMA CARE spol. s r. o. má sídlo na adrese K Horánskej Studni 3553/44, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026