Life Science Medical s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48125211
DIČ: 2120053320
IČ DPH: SK2120053320
Adreja Hlinku 4426/44, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Adreja Hlinku 4426/44, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.19
Dátum vzniku: 16. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2015
Spisová značka: Sro/38717/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; veľkoobchodný a maloobchodný predaj zdravotníckej techniky, laboratórnej techniky, meracej techniky ich časťami, komp…; servis zdravotníckej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Valigura od 16. 4. 2015
    konateľspoločník
  • Andrey Zelenev od 20. 8. 2022
    spoločník
  • Mikhail Oganesyan od 20. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Life Science Medical s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 954 % na 437,0 tis. € a tržby jej narástli o 286 % na 10,3 mil. €.

10,3 mil. €
Tržby
437,0 tis. €
Zisk
10,3 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
461,6 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
6,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,9 tis., 2022 38,6 tis., 2023 196,7 tis., 2024 41,4 tis., 2025 437,0 tis.202115,9 tis.202238,6 tis.2023196,7 tis.202441,4 tis.2025437,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 2,0 mil., 2023 4,6 mil., 2024 2,7 mil., 2025 10,3 mil.20211,7 mil.20222,0 mil.20234,6 mil.20242,7 mil.202510,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,3 mil. € 437,0 tis. €
2024 2,7 mil. € 41,4 tis. €
2023 4,6 mil. € 196,7 tis. €
2022 2,0 mil. € 38,6 tis. €
2021 1,7 mil. € 15,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky956,8 tis. €
  • Finančné účty424,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie332 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie437,0 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky887 €
  • Krátkodobé záväzky917,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Life Science Medical s.r.o. v konkurze?

Life Science Medical s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Life Science Medical s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Life Science Medical s.r.o. tržby 10,3 mil. €.

Je firma Life Science Medical s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Life Science Medical s.r.o. dosiahla zisk 437,0 tis. €.

Je Life Science Medical s.r.o. platiteľom DPH?

Life Science Medical s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Life Science Medical s.r.o. sídli?

Life Science Medical s.r.o. má sídlo na adrese Adreja Hlinku 4426/44, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026