ZINNIA TRADE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48124401
DIČ: 2120061493
IČ DPH: SK2120061493
Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 25. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/103747/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Beňka od 23. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZINNIA TRADE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 17,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 760,3 tis. €.

760,3 tis. €
Tržby
17,4 tis. €
Zisk
760,3 tis. €
Celkové výnosy
136,0 tis. €
Aktíva
37,9 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
36,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,1 tis., 2022 6,8 tis., 2023 1,1 tis., 2024 15,0 tis., 2025 17,4 tis.202119,1 tis.20226,8 tis.20231,1 tis.202415,0 tis.202517,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 1,3 mil., 2023 794,3 tis., 2024 667,6 tis., 2025 760,3 tis.20212,2 mil.20221,3 mil.2023794,3 tis.2024667,6 tis.2025760,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 760,3 tis. € 17,4 tis. €
2024 667,6 tis. € 15,0 tis. €
2023 794,3 tis. € 1,1 tis. €
2022 1,3 mil. € 6,8 tis. €
2021 2,2 mil. € 19,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,0 tis. €
  • Finančné účty118,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie17,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky91,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZINNIA TRADE s. r. o. v konkurze?

ZINNIA TRADE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZINNIA TRADE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZINNIA TRADE s. r. o. tržby 760,3 tis. €.

Je firma ZINNIA TRADE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZINNIA TRADE s. r. o. dosiahla zisk 17,4 tis. €.

Je ZINNIA TRADE s. r. o. platiteľom DPH?

ZINNIA TRADE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZINNIA TRADE s. r. o. sídli?

ZINNIA TRADE s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026