Art of Change Slovensko s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48120901
DIČ: 2120065651
IČ DPH: SK2120065651
Prievozská 1318/14, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievozská 1318/14, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 25. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 5. 2016
Spisová značka: Sro/103750/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s pr…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Šemrinec od 25. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Art of Change Slovensko s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 32,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 89,8 tis. €.

89,8 tis. €
Tržby
32,3 tis. €
Zisk
91,2 tis. €
Celkové výnosy
320,3 tis. €
Aktíva
294,5 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
74,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,9 tis., 2022 38,9 tis., 2023 44,1 tis., 2024 30,8 tis., 2025 32,3 tis.202138,9 tis.202238,9 tis.202344,1 tis.202430,8 tis.202532,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,9 tis., 2022 83,2 tis., 2023 123,5 tis., 2024 94,0 tis., 2025 89,8 tis.202190,9 tis.202283,2 tis.2023123,5 tis.202494,0 tis.202589,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,8 tis. € 32,3 tis. €
2024 94,0 tis. € 30,8 tis. €
2023 123,5 tis. € 44,1 tis. €
2022 83,2 tis. € 38,9 tis. €
2021 90,9 tis. € 38,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky252,1 tis. €
  • Finančné účty56,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov256,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,3 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,9 tis. €
  • Bankové úvery16,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Art of Change Slovensko s.r.o. v konkurze?

Art of Change Slovensko s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Art of Change Slovensko s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Art of Change Slovensko s.r.o. tržby 89,8 tis. €.

Je firma Art of Change Slovensko s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Art of Change Slovensko s.r.o. dosiahla zisk 32,3 tis. €.

Je Art of Change Slovensko s.r.o. platiteľom DPH?

Art of Change Slovensko s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Art of Change Slovensko s.r.o. sídli?

Art of Change Slovensko s.r.o. má sídlo na adrese Prievozská 1318/14, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026