M.F.K. group s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48118516
DIČ: 2120047655
IČ DPH: SK2120047655
Republiky 21, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Republiky 21, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 11. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 5. 2015
Spisová značka: Sro/63609/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Křupala od 11. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.F.K. group s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 101,7 tis. €.

101,7 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
81,5 tis. €
Aktíva
72,2 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,8 tis., 2022 15,6 tis., 2023 16,5 tis., 2024 −19,3 tis., 2025 3,6 tis.202114,8 tis.202215,6 tis.202316,5 tis.2024−19,3 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,5 tis., 2022 187,5 tis., 2023 271,2 tis., 2024 80,9 tis., 2025 101,7 tis.2021163,5 tis.2022187,5 tis.2023271,2 tis.202480,9 tis.2025101,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,7 tis. € 3,6 tis. €
2024 80,9 tis. € -19,3 tis. €
2023 271,2 tis. € 16,5 tis. €
2022 187,5 tis. € 15,6 tis. €
2021 163,5 tis. € 14,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie72,2 tis. €
  • Záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.F.K. group s. r. o. v konkurze?

M.F.K. group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.F.K. group s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.F.K. group s. r. o. tržby 101,7 tis. €.

Je firma M.F.K. group s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.F.K. group s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je M.F.K. group s. r. o. platiteľom DPH?

M.F.K. group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.F.K. group s. r. o. sídli?

M.F.K. group s. r. o. má sídlo na adrese Republiky 21, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026