Kosodrevina Travel, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48117625
DIČ: 2120056697
IČ DPH: SK2120056697
Tatranská Lomnica 14133, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14133, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 24. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31424/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lucia Dubielová od 12. 1. 2024
    konateľ
  • Viliam Dubiel od 24. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kosodrevina Travel, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 104 % na 973 € a tržby jej klesli o 16 % na 1,4 tis. €.

1,4 tis. €
Tržby
973 €
Zisk
15,7 tis. €
Aktíva
15,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 596, 2022 548, 2023 413, 2024 476, 2025 97320215962022548202341320244762025973
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 tis., 2022 1,1 tis., 2023 1,5 tis., 2024 1,7 tis., 2025 1,4 tis.20213,4 tis.20221,1 tis.20231,5 tis.20241,7 tis.20251,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 tis. € 973 €
2024 1,7 tis. € 476 €
2023 1,5 tis. € 413 €
2022 1,1 tis. € 548 €
2021 3,4 tis. € 596 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,2 tis. €
  • Záväzky513 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kosodrevina Travel, s.r.o. v konkurze?

Kosodrevina Travel, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kosodrevina Travel, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kosodrevina Travel, s.r.o. tržby 1,4 tis. €.

Je firma Kosodrevina Travel, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kosodrevina Travel, s.r.o. dosiahla zisk 973 €.

Je Kosodrevina Travel, s.r.o. platiteľom DPH?

Kosodrevina Travel, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kosodrevina Travel, s.r.o. sídli?

Kosodrevina Travel, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14133, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026