DUKA Trade, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48112151
DIČ: 2120055036
IČ DPH: SK2120055036
ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 18. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 7. 2015
Spisová značka: Sro/57409/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • ESOMETT MANAGEMENT LLC od 26. 8. 2026
    spoločník
  • ODADEX LLC od 26. 8. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DUKA Trade, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 75 % na 9,7 tis. € a tržby jej narástli o 255 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
9,7 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
920,6 tis. €
Aktíva
91,2 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
10,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 58,4 tis., 2023 −30,3 tis., 2024 38,7 tis., 2025 9,7 tis.20211,7 tis.202258,4 tis.2023−30,3 tis.202438,7 tis.20259,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,1 mil., 2023 1,2 mil., 2024 589,0 tis., 2025 2,1 mil.20211,0 mil.20221,1 mil.20231,2 mil.2024589,0 tis.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 9,7 tis. €
2024 589,0 tis. € 38,7 tis. €
2023 1,2 mil. € -30,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 58,4 tis. €
2021 1,0 mil. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok110,9 tis. €
  • Zásoby130,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky589,3 tis. €
  • Finančné účty14,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie75,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,7 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky89,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky711,0 tis. €
  • Bankové úvery27,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DUKA Trade, s.r.o. v konkurze?

DUKA Trade, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DUKA Trade, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DUKA Trade, s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma DUKA Trade, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DUKA Trade, s.r.o. dosiahla zisk 9,7 tis. €.

Je DUKA Trade, s.r.o. platiteľom DPH?

DUKA Trade, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DUKA Trade, s.r.o. sídli?

DUKA Trade, s.r.o. má sídlo na adrese ul. 29. augusta 1524/24, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026