iat stav-bau s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48107085
DIČ: 2120095373
IČ DPH: SK2120095373
Lozornianska 35, Zohor

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lozornianska 35, Zohor Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 26. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/104242/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkooo…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Šeligová od 5. 11. 2018
    konateľ
  • Sascha Walder od 26. 5. 2015
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť iat stav-bau s. r. o. v roku 2018 zvýšila zisk o 117 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 169,3 tis. €.

169,3 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
230,6 tis. €
Aktíva
17,1 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 6,9 tis., 2016 1,2 tis., 2017 1,7 tis., 2018 3,7 tis.20156,9 tis.20161,2 tis.20171,7 tis.20183,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 54,6 tis., 2016 37,7 tis., 2017 137,5 tis., 2018 169,3 tis.201554,6 tis.201637,7 tis.2017137,5 tis.2018169,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 169,3 tis. € 3,7 tis. €
2017 137,5 tis. € 1,7 tis. €
2016 37,7 tis. € 1,2 tis. €
2015 54,6 tis. € 6,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie17,1 tis. €
  • Záväzky213,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iat stav-bau s. r. o. v konkurze?

iat stav-bau s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iat stav-bau s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala iat stav-bau s. r. o. tržby 169,3 tis. €.

Je firma iat stav-bau s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 iat stav-bau s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je iat stav-bau s. r. o. platiteľom DPH?

iat stav-bau s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iat stav-bau s. r. o. sídli?

iat stav-bau s. r. o. má sídlo na adrese Lozornianska 35, Zohor, 900 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026