Trust & Ride Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48106569
DIČ: 2120074198
IČ DPH: SK2120074198
Pekárska 11, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pekárska 11, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 5. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2026
Spisová značka: Sro/35917/T
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ana Ostrolucka od 11. 11. 2024
    konateľspoločník
  • Lukáš Ostrolucký od 11. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trust & Ride Slovakia s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,4 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 2,8 tis. €.

2,8 tis. €
Tržby
1,4 tis. €
Strata
20,5 tis. €
Aktíva
18,0 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,0 tis., 2022 −664, 2023 1,2 tis., 2024 312, 2025 −1,4 tis.20212,0 tis.2022−66420231,2 tis.20243122025−1,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,7 tis., 2022 19,8 tis., 2023 21,9 tis., 2024 4,0 tis., 2025 2,8 tis.202113,7 tis.202219,8 tis.202321,9 tis.20244,0 tis.20252,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,8 tis. € -1,4 tis. €
2024 4,0 tis. € 312 €
2023 21,9 tis. € 1,2 tis. €
2022 19,8 tis. € -664 €
2021 13,7 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,0 tis. €
  • Záväzky2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trust & Ride Slovakia s. r. o. v konkurze?

Trust & Ride Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trust & Ride Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trust & Ride Slovakia s. r. o. tržby 2,8 tis. €.

Je firma Trust & Ride Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trust & Ride Slovakia s. r. o. vykázala stratu 1,4 tis. €.

Je Trust & Ride Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Trust & Ride Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trust & Ride Slovakia s. r. o. sídli?

Trust & Ride Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Pekárska 11, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026