Lexan Iveta Hornáčková s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48096954
DIČ: 2120063803
IČ DPH: SK2120063803
Pavlice 100, Pavlice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavlice 100, Pavlice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 4. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2015
Spisová značka: Sro/35777/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Hornáčková od 28. 4. 2015
    konateľspoločník
  • Samuel Hornáček od 28. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 313,8 tis. €.

313,8 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
314,8 tis. €
Celkové výnosy
68,0 tis. €
Aktíva
-63,8 tis. €
Vlastné imanie
194 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −27,4 tis., 2022 20,9 tis., 2023 −2,5 tis., 2024 20,0 tis., 2025 13,5 tis.2021−27,4 tis.202220,9 tis.2023−2,5 tis.202420,0 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 291,0 tis., 2022 373,6 tis., 2023 341,8 tis., 2024 327,7 tis., 2025 313,8 tis.2021291,0 tis.2022373,6 tis.2023341,8 tis.2024327,7 tis.2025313,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 313,8 tis. € 13,5 tis. €
2024 327,7 tis. € 20,0 tis. €
2023 341,8 tis. € -2,5 tis. €
2022 373,6 tis. € 20,9 tis. €
2021 291,0 tis. € -27,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,2 tis. €
  • Zásoby8,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,2 tis. €
  • Finančné účty33,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-82,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky919 €
  • Krátkodobé záväzky130,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. v konkurze?

Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. tržby 313,8 tis. €.

Je firma Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. platiteľom DPH?

Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. sídli?

Lexan Iveta Hornáčková s.r.o. má sídlo na adrese Pavlice 100, Pavlice, 919 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026