ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48096504
DIČ: 2120062604
IČ DPH: SK2120062604
Zámocká 36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 26. 3. 2015
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 6. 2015
Spisová značka: Sro/103195/B
Predmet podnikania (výber): developerská činnosť; kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, ktorý nie je spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s p…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alica Doležalová od 11. 8. 2026
    konateľ
  • Mikuláš Trstenský od 11. 8. 2026
    konateľ
  • Valér Demjan od 11. 8. 2026
    konateľ
  • Devín Invest, a. s. od 26. 11. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 222 % na 44,4 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 13,7 tis. €.

13,7 tis. €
Tržby
44,4 tis. €
Strata
410,9 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
895,9 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −22,2 tis., 2022 5,4 tis., 2023 −8,7 tis., 2024 −13,8 tis., 2025 −44,4 tis.2021−22,2 tis.20225,4 tis.2023−8,7 tis.2024−13,8 tis.2025−44,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,2 tis., 2022 25,0 tis., 2023 16,0 tis., 2024 11,0 tis., 2025 13,7 tis.202146,2 tis.202225,0 tis.202316,0 tis.202411,0 tis.202513,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 98,0 tis., 2022 164,4 tis., 2023 41,9 tis., 2024 25,2 tis., 2025 410,9 tis.202198,0 tis.2022164,4 tis.202341,9 tis.202425,2 tis.2025410,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 340, 2025 1,9 tis.202102022020230202434020251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,7 tis. € -44,4 tis. €
2024 11,0 tis. € -13,8 tis. €
2023 16,0 tis. € -8,7 tis. €
2022 25,0 tis. € 5,4 tis. €
2021 46,2 tis. € -22,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok11,1 tis. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky37,5 tis. €
  • Finančné účty44,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie20 €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov885,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-44,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky308,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky374,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. v konkurze?

ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. tržby 13,7 tis. €.

Je firma ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. vykázala stratu 44,4 tis. €.

Je ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. platiteľom DPH?

ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. sídli?

ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 36, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026