PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48094862
DIČ: 2120054244
IČ DPH: SK2120054244
Budovateľská 250/20, Most pri Bratislave

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 250/20, Most pri Bratislave Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/103254/B
Predmet podnikania (výber): izolatérstvo; murárstvo; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Rejman od 28. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 113,9 tis. €.

113,9 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
50,9 tis. €
Aktíva
15,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −542, 2022 −1,8 tis., 2023 906, 2024 3,6 tis., 2025 1,9 tis.2021−5422022−1,8 tis.202390620243,6 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,3 tis., 2022 187,7 tis., 2023 114,7 tis., 2024 134,0 tis., 2025 113,9 tis.202180,3 tis.2022187,7 tis.2023114,7 tis.2024134,0 tis.2025113,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 113,9 tis. € 1,9 tis. €
2024 134,0 tis. € 3,6 tis. €
2023 114,7 tis. € 906 €
2022 187,7 tis. € -1,8 tis. €
2021 80,3 tis. € -542 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,6 tis. €
  • Záväzky35,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. v konkurze?

PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. tržby 113,9 tis. €.

Je firma PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. platiteľom DPH?

PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. sídli?

PODUNAJSKÉ SANÁCIE, s. r. o. má sídlo na adrese Budovateľská 250/20, Most pri Bratislave, 900 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026