House of Cards, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48089028
DIČ: 2120055674
IČ DPH: SK2120055674
Agátová 4, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Agátová 4, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 27. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/103239/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Dušan Makovec od 27. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť House of Cards, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 13,2 tis. € a tržby jej narástli o 616 % na 82,3 tis. €.

82,3 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
83,4 tis. €
Celkové výnosy
430,3 tis. €
Aktíva
23,3 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
47,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 11,0 tis., 2023 9,8 tis., 2024 −45,5 tis., 2025 13,2 tis.20216,3 tis.202211,0 tis.20239,8 tis.2024−45,5 tis.202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 264,1 tis., 2022 401,3 tis., 2023 418,1 tis., 2024 11,5 tis., 2025 82,3 tis.2021264,1 tis.2022401,3 tis.2023418,1 tis.202411,5 tis.202582,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,3 tis. € 13,2 tis. €
2024 11,5 tis. € -45,5 tis. €
2023 418,1 tis. € 9,8 tis. €
2022 401,3 tis. € 11,0 tis. €
2021 264,1 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,7 tis. €
  • Zásoby316,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,0 tis. €
  • Finančné účty30,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky299,8 tis. €
  • Bankové úvery107,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma House of Cards, s. r. o. v konkurze?

House of Cards, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma House of Cards, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala House of Cards, s. r. o. tržby 82,3 tis. €.

Je firma House of Cards, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 House of Cards, s. r. o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je House of Cards, s. r. o. platiteľom DPH?

House of Cards, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma House of Cards, s. r. o. sídli?

House of Cards, s. r. o. má sídlo na adrese Agátová 4, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026