Defense Protection s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48088234
DIČ: 2120052726
IČ DPH: SK2120052726
Staré Grunty 3546/7A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Staré Grunty 3546/7A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 17. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 4. 2026
Spisová značka: Sro/102964/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Mrvečka od 10. 4. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Defense Protection s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 457 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 84 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
71,9 tis. €
Aktíva
62,1 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,3 tis., 2021 41,0 tis., 2022 4,3 tis., 2023 462, 2024 2,6 tis.20208,3 tis.202141,0 tis.20224,3 tis.202346220242,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 13,4 tis., 2021 60,6 tis., 2022 50,4 tis., 2023 27,1 tis., 2024 49,9 tis.202013,4 tis.202160,6 tis.202250,4 tis.202327,1 tis.202449,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 49,9 tis. € 2,6 tis. €
2023 27,1 tis. € 462 €
2022 50,4 tis. € 4,3 tis. €
2021 60,6 tis. € 41,0 tis. €
2020 13,4 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie62,1 tis. €
  • Záväzky9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Defense Protection s. r. o. v konkurze?

Defense Protection s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Defense Protection s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Defense Protection s. r. o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma Defense Protection s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Defense Protection s. r. o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Je Defense Protection s. r. o. platiteľom DPH?

Defense Protection s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Defense Protection s. r. o. sídli?

Defense Protection s. r. o. má sídlo na adrese Staré Grunty 3546/7A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026