Vinárstvo Izsák, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 48080080
DIČ: 2120036413
IČ DPH: SK2120036413
Strekov 741, Strekov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Strekov 741, Strekov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.21
Dátum vzniku: 10. 3. 2015
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 10. 2016
Spisová značka: Sro/38506/N
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárska prvovýroba; Rastlinná výroba; Živočíšna výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zoltán Izsák od 10. 3. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vinárstvo Izsák, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 674 € a tržby jej klesli o 59 % na 16,5 tis. €.

16,5 tis. €
Tržby
674 €
Strata
56,7 tis. €
Celkové výnosy
268,4 tis. €
Aktíva
25,0 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,3 tis., 2022 −16,1 tis., 2023 16,9 tis., 2024 3,0 tis., 2025 −6742021−9,3 tis.2022−16,1 tis.202316,9 tis.20243,0 tis.2025−674
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,1 tis., 2022 37,4 tis., 2023 86,4 tis., 2024 40,4 tis., 2025 16,5 tis.202144,1 tis.202237,4 tis.202386,4 tis.202440,4 tis.202516,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,5 tis. € -674 €
2024 40,4 tis. € 3,0 tis. €
2023 86,4 tis. € 16,9 tis. €
2022 37,4 tis. € -16,1 tis. €
2021 44,1 tis. € -9,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok197,0 tis. €
  • Zásoby42,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Finančné účty25,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-674 €
  • Dlhodobé záväzky360 €
  • Krátkodobé záväzky243,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vinárstvo Izsák, s.r.o. v konkurze?

Vinárstvo Izsák, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vinárstvo Izsák, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vinárstvo Izsák, s.r.o. tržby 16,5 tis. €.

Je firma Vinárstvo Izsák, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vinárstvo Izsák, s.r.o. vykázala stratu 674 €.

Je Vinárstvo Izsák, s.r.o. platiteľom DPH?

Vinárstvo Izsák, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vinárstvo Izsák, s.r.o. sídli?

Vinárstvo Izsák, s.r.o. má sídlo na adrese Strekov 741, Strekov, 941 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026